Njihuni me klientët tanë të kënaqur që përdorin rregullisht tretmanin me oksigjen hiperbarik për të përmirësuar cilësinë e jetës së tyre.

Nora Gjakova – Xhudo

Kampione Olimpike e Xhudos 2020

Medalje bronzi në Kampionatin Evropian të Xhudos 2016

11 medalje të Kupës së Botës

Akil Gjakova – Xhudo

Medalja e Artë në Kampionatin Evropian të Xhudos 2021

Medalja e Artë në Lojërave Mesdhetare 2018

Medalja e Artë Jeux de la Frankofonie 2017

Adea Pula – Këngëtare dhe Modele

Tesa Gashi – Founder / CEO e marketing agency Ivy Advertising

Orges Arifi – Karate

Fitues i medaljes së bronztë (U21) në Kampionatin Evropian

Fituesi i Kupës së Botës (U21)

Fitues i medaljes së bronztë në Premier League

2 herë Nënkampion i Ballkanit

Nënkampion i Europës në ekip

Egzon Shala – Mundje

Vendi i 7-të në Lojra Olimpike 2020

Medalje bronzi në Lojërat Mesdhetare 2018

Vendi i 5-të në kampionatin botëror 2019

Vendi i 5-të Kampionati Evropian 2013

7 herë kampion i Shqipërisë

7 herë kampion i Kosovës

Egzon Hyseni – Fitnes

Vendi i parë në IBFF Itali deri në 100kg – 2013

Vendi i katërt në WBPF Hungari Deri në 100 – 2013

Vendi i parë në WBPF Hungari deri në 100 kg – 2014

Vendi i parë WBPF Hungari deri në 100 kg – 2015

Vendi i katërt në WBPF Hungari Deri në 100 kg – 2017

Vendi i katërt në IFBB Spanjë Deri në 96.5 kg– 2019

Vendi i parë në Shqipëri deri në 100 kg – 2022

Arnis Agushi – Taekwondo

Medalje e artë Schaffausen, Zvicërr 2018

Vendi I pestë në Kampionain Ballkanik Samokov, Bullgari 2019

Vendi i pestë në Sindelfingen, Gjermani 2019

Medalje bronzi Hamburg, Gjermani 2020

Medalje Artë Ulqin, Mal të Zi 2022

Vendi i pestë në Kampionatin Ballkanik Samokov, Bullgari 2019

Endrit Krasniqi – Futboll

Lojtari i vitit në Kosovë 2021

2 herë kampion i Kosovës

2 herë fitues i kupës

2 herë fitues i superkupës

KVM Technologie – Volejboll

9 herë fitues tituj në Kampionate

9 herë fitues kupa në Kosovë

2 herë fitues në kupa ndërkombëtare

Gledi Mici – Futboll

Kapiten në klubin FC Prishtina

1 Herë fitues i kampionatit në Shqipëri

2 Herë fitues i kampionatit në Maqedoni

1 Herë fitues i kampionatit në Kosovë

Jan Palokaj – Basketboll

Kampion në ligën Kroate 2021

2 herë kampion i Kupës së Kroacisë 2020, 2021

Pjesë e kombëtares së Kroacisë

Jon Gashi – Taekwondo

Medalje Argjendi Kampionati Botëror

Medalje Bronzi Kampionati Europian

Medalje Argjendi Belgium open G2

Medalje Artë Swedish Open

Medalje Argjendi Croatia Open G2

Medalje Bronzi Albania Open G2

Valmir Kakruki – Basketboll

4 vite radhazi pjesë e kombëtares së Maqedonisë

Performuesi më i mirë i divizionit b të Kampionatit Evropian U18

Elemedina Istogu – Karate

Fituese në Grand Prix

6 herë Kampione e Kosovës

Përfaqësuese  e  Kosovës

Elion Agushi – Taekwondo

Medalje Bronzi në Kampionat Europian 2020

Medalje Bronzi në Kampionatin Ballkanik 2019

Medalje Artë Croatia Open G1 2019

Medalje Artë Albania Open G1 2019

Medalje Artë Park Pokal Cup 2019

Medalje Bronzi German Open G2 2020

Marclei Santos – Futboll

Sulmues në Brazil, Indonezi, Tajlandë, Vietnam, Kuvajt dhe Kosovë

Alban Sopa – Mundje

12 vite kampion i Kosovës

2 herë sportisti i vitit në Suharekë, Kosovë

Rona Gashi – Taekwondo

Medalje Bronzi Montenegro Open G1 2021

Medalje Artë Shkodra Open 2022

Medalje Artë Ulqin Trophy 2022

Medalje Artë Skopje Open 2019

Medalje Artë Top Tirana 2019

Edon Shala – Mundje

8 herë kampion në Kosovë

3 herë kampion i Shqipërisë

2 herë sportist i vitit në Federatën e Mundjes së Kosovës